Išsiregistravimas

Ar tikrai norite išsiregistruoti iš turnyro?

Taip, noriu!
VIP programa
VIP PROGRAMA
 
Su nauju klubo internetiniu puslapiu ir klubo kortelių sistema, „Du Karaliai“ pirmieji tarp sportinio pokerio klubų įveda žaidėjų apdovanojimo sistemą, tuo pat metu, pradėdami kurti VIP klubą. Žaisdami klubo turnyruose, žaidėjai renka taškus. Juos bus galima išleisti įvairiai klubo atributikai, pokerio prekėms įsigyti, naudoti juos vietoje MBS. Kuo daugiau žaidi, tuo daugiau surenki taškų. Kaip tai vyksta?
 
1. Kaip žaidėjams yra skiriami taškai?
 
Taškai žaidėjams yra skiriami už pinigus, kurie yra išleidžiami įsigyjant minimalias baro sąskaitas. Šie taškai kaupiasi ir sudaro pagrindą VIP klubo narystei gauti. Taškų sistema yra pagrįsta "Pokerstars" lojalumo sistema. Yra dvi taškų rūšys:
 
a) VIP žaidėjo taškai (toliau - "VŽT" (Pokerstars atitikmuo - VPP)) 
b) Dažno žaidėjo taškai (toliau - "DŽT" (Pokerstars atitikmuo - FPP))
 
VŽT apsprendžia jūsų VIP lygį – nepriklausomai nuo laiko, jie kaupiasi viso jūsų buvimo klubo nariu metu. Jie nėra keičiami, mažinami ar nuskaičiuojami. 
 
DŽT turi vertę, ir gali būti panaudoti įsigyjant prekes iš internetinės parduotuvės ar norint startuoti viename ar kitame turnyre. 
 
Kiekvieną kartą, kai jūs uždirbate VŽT, jūs, priklausomai nuo savo VIP lygio, uždirbate ir DŽT. 
 
2. Kaip žaidėjai gauna VŽT?
 
Taškus žaidėjai uždirba turnyruose, kurie turi MBS (minimalią baro sąskaitą). 
 
Žaisdamas SPK „Du Karaliai“ turnyruose, žaidėjas uždirba tiek VŽT, kiek yra verta tos dienos MBS. Sakykime: žaidėjas X žaidžia tris turnyrus per savaitę, kur MBS yra €5, €8 ir €3.  Per šią savaitę žaidėjas uždirbs 55 VŽT. Šie taškai kaupiasi ir yra renkami siekiant aukštesnio VIP lygio. Taipogi visi re-entry, rebuy, add-on ir už juos mokamos MBS reiškia taškus. Pradedant naujos sistemos įvedimu, pateikiame reikalavimus skirtingiems lygiams pasiekti:
 
Absoliučiai VISI žaidėjai, kurie tampa klubo nariais (prieš tai užsiregistravę www.dukaraliai.lt tinklapyje), gauna pirmą lygį – Bronzinį Karalių. 
 

VIP LYGIS

VŽT taškų kiekis

DŽT už išleistus MBS’ams pinigus

Bronzinis Karalius

0 – 500

2,76  DŽT / €1

Sidabrinis Karalius

500 - 1500

3,45  DŽT / €1

Auksinis Karalius

1500 - 3500

4,14  DŽT / €1

Platininis Karalius

3500<

5,18  DŽT / €1

 
Pvz: žaidėjas X, kurio lygis yra Bronzinis Karalius, žaidžia €5 minimalią baro sąskaitą turintį turnyrą, ir jo metu uždirba 13,8 DŽT (ir 17 VŽT). Tuo tarpu, jeigu tokį turnyrą žaistų žaidėjas, kuris turi Auksinio Karaliaus lygį, jis gautų 20,7 DŽT (ir 17 VŽT).
 
DŽT žaidėjai galės iškeisti "Du Karaliai" parduotuvėje, kurioje prekes bus galima pirkti litais arba DŽT. Pavyzdys: "Du Karaliai" klubo kepuraitė kainuoja €10 arba 500 DŽT.
Prisijungti Vartotojo prisijungimas
2020 sezono TOP5 reitingo lyderiai
Žaidėjas Turnyrai Reitingas
1 Vaidotas Vaičius 59 482.93
2 Vaidas Mitrofanas 46 310.80
3 Artūras Navickas 32 264.04
4 valerijus jagello 38 221.93
5 Tadas Šerepėka 25 215.98
Visi reitingai
Apklausa Apklausa
Kada turėtų prasidėti klubo turnyrai?
Norėdamas balsuoti turite prisijungti.