PRIVATŪS VAKARAI KLUBE DUKARALIAI

Praleiskite šventę žaisdami sportinį pokerį

Įkyrūs sveikatos apsaugos ministerijos ribojimai verčia ieškoti alternatyvų įprastiems laisvalaikio praleidimo būdams. Ar kada pagalvojote, kad atėjus savaitgaliui jums visai nereikia ieškoti karščiausio vakarėlio mieste, nes toks vakarėlis vyks pas jus!?

„Du Karaliai“ – didžiausias, ilgametę patirtį ir tradicijas puoselėjantis pokerio klubas, gali visą patyrimą suorganizuoti jums patogioje vietoje!

Pokeris – kantrybe, pozityvumu, solidarumu bei pagarba paremtas žaidimas, prie vieno stalo sukviečiantis skirtingo amžiaus, patirčių ir profesijų žmones. Interaktyvus žaidimas kuria betarpišką ryšį, kurio metu ne tik pasitikrinsite savo matematinius, psichologinius ir socialinius gabumus, bet ir įvaldysite blefavimo meną.

Tad jei ieškote pramogos savo vakarėliui, veiklos darbo šventei, kolegų vakarui ar tiesiog draugų susibūrimui, pasirinkdami sportinį pokerį niekada neprašausite.

Privatūs pokerio vakarai gali vykti:

· mūsų klube (Konstitucijos pr. 12, Vilnius), Pokeris, maistas ir gėrimai – visa tai galite gauti „Du Karaliai“ pokerio klube. Esant specialioms progoms ar šventėms išnuomojame visą klubą. Rengiame teminius vakarėlius, susijusius su pokeriu. Tai puiki galimybė kitaip atšvęsti įmonės Kalėdų vakarėlį ar kitą jums svarbią šventę.

· mūsų partnerių vietoje Ilgametės veiklos dėka subūrėme patikimų partnerių tinklą visoje Lietuvoje, tad jei neturite vietos, tinkamos jūsų šventei, mes būtinai padėsime ją surasti.

· bet kurioje užsakovo norimoje vietoje pokeris gali būti žaidžiamas ir jaukiuose namuose, biure ar bet kokioje kitoje jums patinkančioje erdvėje.

Privataus renginio kaina priklauso nuo paslaugų kiekio, reikiamo personalo, trukmės, dalyvių skaičiaus ir yra derinama pagal jūsų pageidavimus. Minimali kaina organizuojant renginį Du Karaliai pokerio klube arba kliento pasirinktoje vietoje – 200eur (Du Karaliai klube dalį sumos galite išleisti bare - užkandžiams ir gėrimams).

Ar jau žinai kur šiandien žaisime pokerį?

Norėdami pasinaudoti mūsų paslaugomis ar inventoriumi, galite kreiptis elektroniniu paštu, skambindami ar tiesiog pas mus atvykdami.

Konstitucijos pr. 12, Vilnius El. paštas: info@dukaraliai.lt Tel.: (8-671) 34640

DU KARALIAI

UAB "Du Karaliai"

Konstitucijos pr. 12

Vilnius, Lietuva

info@dukaraliai.lt

+370 671 34640

OLYBET

© Du Karaliai
Visos teisės saugomos 2021 Du Karaliai. Privatumo politika
MEGAMEDIA